O nas

Menu


19 LAT TRADYCJI

PRYWATNEGO GIMNAZJUM NR 7 !


PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA

OPEN WORLD

OD 2017/2018

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 TRWA!

 

W wyniku decyzji rządowych gimnazja będą stopniowo wygaszane. W miejsce istniejącego obecnie Prywatnego Gimnazjum nr 7 w Krakowie, powstały klasy 7 i 8 w Prywatnej Szkole Podstawowej . Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy wcześniej chcieli zapisać swoje dziecko do naszego gimnazjum, aby już teraz zarezerwowali miejsce w nowo powstających oddziałach w roku szkolnym 2018/2019. Nabór prowadzimy do klas z poszerzonym programem nauczania języka angielskiego.  Zapewniamy kompletną edukację zgodną z podstawą programową MEN. Rekrutację  prowadzi Dyrektor gimnazjum.

Stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów, komunikację w j. angielskim, przygotowanie do kolejnego etapu edukacyjnego. Najlepszą rekomendacją szkoły są opinie naszych uczniów oraz ich rodziców, za które zawsze serdecznie dziękujemy.

Dla ósmoklasistów oferujemy kontynuację nauki w naszym Liceum Ogólnokształcącym.

 


Zapraszamy uczniów i  rodziców do odwiedzenia szkoły.
Każdy dzień dniem otwartym.
Rozmowy rekrutacyjne z dyrekcją szkoły, po telefonicznym umówieniu terminu.


KONTAKT: 12 423-00-16
509-674-953
gimnazjum@gim.krakow.pl
copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji