Osiągnięcia

Menu

W ramach pomiaru EWD (EDUKACYJNA WARTOŚC DODANA), który pozwala zmierzyć wkład szkoły w wyniki nauczania, czyli mierzy efektywność nauczania w danej szkole, nasze gimnazjum znalazło się w obszarze szkół sukcesu, tzn.szkół o wysokich wynikach egzaminacyjnych i wysokiej efektywności nauczania.

 

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2013/2014

•   Piotr Boczniewicz - uczeń klasy I zdobył II miejsce w  Małopolskim Konkursie Plastycznym na kartkę wielkanocną.

•   Weronika Czaderska - uczennica klasy II alfa otrzymała wyróżnienie w  Małopolskim Konkursie Plastycznym na kartkę wielkanocną.

•  Julia Turczynowicz-Suszycka - uczennica klasy I wygrała etap rejonowy XI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego; kategoria: gimnazjum.

•  Magdalena Turek - uczennica klasy III zakwalifikowała się do III etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

•   Uczniowie klasy II alfa otrzymali wyróznienie w grze "Między nami czytelnikami".

•   Olena Chorny - uczennica klasy II beta wzięła udział w konkursie "Google 4 Doodle".

•   Magdalena Turek - uczennica klasy III zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

•   Sandra Gołębiowska - uczennica klasy III zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

• Magdalena Turek - uczennica klasy III po raz kolejny została stypendystką Małopolskiej Fumdacji Stypendialnej Sapere Auso.

ROK SZKOLNY 2012/2013

•   Wydanie audiobooka pt. "Bez żartów. Teksty Witolda Zechentaera w interpretacji młodych lektorów".

•   Zuzanna Poskrobko - uczennica klasy III beta zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

•   Natalia Boroń - uczennica klasy III beta zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego  dla uczniów gimnazjum, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

•   Filip Storożuk - uczeń klasy III beta zajął II miejsce w zawodach otwarcia Ligi MOZN.

•   Filip Storożuk - uczeń klasy III beta zajął IV miejsce w XXV Lidze Dzieci i Młodzieży MOZN, grupa K 10 Junior B.

•   Magdalena Turek - uczennica klasy II zajęła II miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny.

•   Reprezentacja naszej szkoły  zajęła drużynowo  V miejsce w Finale Miejskim Gimnazjady Młodzieży Narciarstwa Alpejskiego.

•   Filip Storożuk - uczeń klasy III beta zajął II miejsce w Finale Miejskim Gimnazjady Młodzieży Narciarstwa Alpejskiego.

•   Filip Storożuk - uczeń klasy III beta zajął I miejsce w Az charytatywnych zawodach narciarskich "Krzysiek pomaga pomagać".

•  Magdalena Turek - uczennica klasy II została laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

•   Filip Storożuk - uczeń klasy III beta zajął V miejsce w Ogólnopolskim Finale Lig Alpejskick, kategoria Junior B.

ROK SZKOLNY 2011/2012
•   Stypendium  artystyczne Małopolskiej Fundacji Stypendialnej Sapere Auso otrzymała Magdalena Turek – uczennica klasy I. Nasza uczennica występujew cyklu koncertów „Płynie Wisła, płynie” organizowanych przez Filharmonię Krakowską, w koncercie stypendystów fundacji ProMusicaBona, a także w audycjach szkolnych z cyklu „Na polską nutę” organizowanych przez Filharmonię Krakowską.                                                          

•   Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum zakwalifikowała się Katarzyna Cioch – uczennica klasy II.

 •  V miejsce w II edycji XXIV Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w Narciarstwie Zjazdowym Brugi Cup 2012 zdobył Filip Storożuk – uczeń klasy II.         

•    V miejsce w III edycji XXIV Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w Narciarstwie Zjazdowym Brugi Cup 2012 zdobył Filip Storożuk – uczeń klasy II.          

•   VII miejsce w Rankingu po 10 edycjach XXIV Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w Narciarstwie Zjazdowym Brugi Cup 2012 zdobył Filip Storożuk – uczeń klasy II.                                                                             

ROK SZKOLNY 2010/2011

•    Laureatką Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum została Patrycja Antosik – uczennica klasy III
•    Finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum został Alexander Wycisk – uczeń klasy III.
•    Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim w języku francuskim otrzymała Katarzyna Cioch – uczennica klasy II.
•    XIV miejsce w klasyfikacji generalnej MOZN – Juniorzy młodsi zdobył Filip Storożuk – uczeń klasy I.
•    IX miejsce w klasyfikacji generalnej MOZN dla UKS WIS przy Prywatnym Gimnazjum nr 7.
•    Najwyższa średnia w szkole:5,46 - Patrycja Antosik, uczennica klasy III.

ROK SZKOLNY 2009/2010
•    Finalistką Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum została Paulina Zubrzycka  - uczennica klasy II
•    Finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum został Alexander Wycisk – uczeń klasy II
•    Finalistą Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum został Jaku Szwarc – uczeń klasy III
•    II miejsce dla Alexandra Wyciska w VII Memoriale Olimpijskim i. płk Franciszka Brożka w konkurencji
•    Wyróżnienie otrzymał Piotr Ochmański – uczeń klasy II w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy w Kręgu Mitów i Kultury  Antycznej
•    List Gratulacyjny otrzymał Tomasz Winiecki – uczeń klasy II za wysoki wynik, rozległą wiedzę i przygotowanie merytoryczne do IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy w Kręgu Mitów i Kultury  Antycznej
•    Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim w języku francuskim otrzymała Katarzyna Cioch – uczennica klasy I.
•    Najwyższa średnia w szkole:5,5 – Maja Pluta, uczennica klasy III.

ROK SZKOLNY 2008/2009
•    Laureatem Małopolskiego Konkursu Chemicznego został Aleksander Guzik-uczeń klasy III. Aleksander zajął II miejsce.
•   III miejsce dla Prywatnego Gimnazjum nr 7 w VI Pucharze Szkół Krakowskich Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w narciarstwie zjazdowym – Kluszkowce 2009
•   II miejsce dla Jakuba Jarockiego –ucznia klasy III w VI Pucharze Szkół Krakowskich Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w narciarstwie zjazdowym – Kluszkowce 2009
•    IX miejsce dla Stanisława Łozińskiego - klasy III w VI Pucharze Szkół Krakowskich Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w narciarstwie zjazdowym – Kluszkowce 2009
•    Najwyższa średnia w szkole: 5,36 - Maja Pluta, uczennica klasy II.

ROK SZKOLNY 2007/2008
•    Najwyższa średnia w szkole: 5,93 - Weronika Zubrzycka, uczennica klasy III.

ROK SZKOLNY 2006/2007
•    II miejsce w IX Zawodach Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjum  slalomie gigancie w kategorii dziewcząt GIM dla Maty Duszy – uczennicy klasy II.
•    Najwyższa średnia w szkole: 5,5 - Weronika Zubrzycka, uczennica klasy II.

ROK SZKOLNY 2005/2006
•    II miejsce dla klasy I Prywatnego Gimnazjum nr 7 w Zawodach Klasowych w Zjeździe na „byle cym” – Kluszkowce 2006 r.
•    Najwyższa średnia w szkole: 5,5 - Weronika Zubrzycka, uczennica klasy I.

ROK SZKOLNY 2004/2005
•  Laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum została Katherine Pieniążek – uczennica klasy I.
•    Najwyższa średnia w szkole:5,17 - Magdalena Cichoń, uczennica klasy II.

ROK SZKOLNY 2003/2004
•  Laureatką XI Krakowskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 wspaniałych” została Dorota Chapko. Uczennica Prywatnego Gimnazjum nr  7 w latach 2001-2004. Po ukończeniu naszej szkoły uzyskała stypendium naukowe i rozpoczęła naukę w  Thuringia International School Weimar (Germany).  Obecnie studentka Massachusetts Instytute Of Technology.
•    Najwyższa średnia w szkole: 5,3 - Mikołaj Gołuński, uczeń klasy II.







 

 


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji