Terminy konsultacji nauczycieli

Menu


KONSULTACJE NAUCZYCIELI

w roku szkolnym 2015/2016

  

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

 

PRZEDMIOT

DYŻUR

1.

    Brzyżek Tomasz

    WF

    Pn. 9:50-10:35

    2. 

      Chądzyńska Irena

      PEDAGOG

      Pn., Pt. 11:30-13:30

      3. 

        Czerniawska Małgorzata

        J.ANGIELSKI

        Pn. 12:45-13:20

        4. 

          Górska Julita

          GEOGRAFIA

          Pn. 15:10-15:30

          5. 

            Kochan Karolina

            J. HISZPAŃSKI

            Wt. 9:40-10:25

            6. 

              Kurdzielewicz Agnieszka

              J.ANGIELSKI

              Pn 12:45-13;20

               7.

                Leśniak Barbara

                BIOLOGIA

                Wt. 12:40-13;20

                 8.

                  Lida Anna

                  J.POLSKI

                  Pn. 11:45-12:30

                  9. 

                    Matoga Barbara

                    J.FRANCUSKI

                    Wt. 11:45-12:30

                    10.   

                    Nasalska Aneta

                    J.NIEMIECKI

                    Pn. 13:35-14:20

                    11.   

                    Nicpoń Grzegorz

                    MATEMATYKA

                    Pn. 8:30-9:30

                    12.   

                    Nowak Jarosław

                    RELIGIA

                    Pt. 12:40-13:20

                    13.   

                    Plutecka Dorota

                    ZAJ.ARTYSTYCZNE

                     

                    14.   

                    Połomska-SiutaAgnieszka

                    CHEMIA

                    Pt. 15:10-16:05

                    15.   

                    Rajca Anna

                    FIZYKA

                    Pt. 9:40-10:20

                    16.   

                    Sabat-Nowak Jolanta

                    J.POLSKI

                    Śr. 12:40-13:20

                    17.   

                    Smolarek Agnieszka

                    INFORMATYKA,

                     

                    TECHNIKA

                    Wt. 9:50-10:35

                    18.   

                    Stępień-Huptyś Renata

                    MUZYKA

                    Śr. 14:30-15:15

                    19.   

                    Stopa Rafał

                    HISTORIA,WOS

                    Pt. 15:20-16:00

                    20.  

                    Trzos Rafał

                    WF

                    Pn. 9;50-10:35

                    21.   

                    Twardosz Halina

                    MATEMATYKA, INFORMATYKA

                    Śr. 12:40-13:25

                    22.  

                    Włodarczyk Włodzimierz

                    EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

                    Pn. 15:10-15:30

                    23.  

                    Wołoszyn Joanna

                    J.ANGIELSKI

                    Wt. 13:35-14:20

                    24.  

                    Zając Aleksandra

                    J.WŁOSKI

                    Wt. 11;45-12:30

                    25.  

                    Zaporowski Paweł

                    PEDAGOG

                    Śr., Czw. 10:00-13:00



                     

                    Dyżur Dyrektora szkoły: wtorek 1500-1600

                     

                    Dyżur Zarządu szkoły: wtorek 1500-1600

                     

                    PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE TELEFONICZNE USTALANIE SPOTKAŃ.

                     


                    copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

                    projekt i wykonanie Ogicom


                    Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji