Zaplecze dydaktyczne szkoły

Menu

 

        Nasze gimnazjum jest w pełni wyposażone we wszelkie pomoce naukowe potrzebne w procesie dydaktycznym, jednak chcąc być na bieżąco wciąż wzbogacamy naszą bazę dydaktyczną. Dysponujemy własną podręczną biblioteczką z szerokim wyborem pozycji służących wspomaganiu uczenia się języków obcych, posiadamy również teksty źródłowe wykorzystywane na lekcjach historii, atlasy geograficzne i historyczne, mapy ścienne, podstawowe lektury oraz wideo-tekę z ciekawymi pozycjami filmów dydaktycznych.

    Nasze sale lekcyjne są wyposażone w urządzenia audio i wideo (rzutniki multimedialne, ekrany, laptopy). Ponadto dysponujemy w pełni wyposażoną pracownią komputerową, działającą w oparciu o własną sieć, posiadającą stały, nieograniczony dostęp do internetu.

 

  Lokal jest systematycznie modernizowany z wykorzystaniem wszelkich nowoczesnych technologii. Posiadamy profesjonalną pracownie chemiczną z dygestorium, które umożliwia prowadzenie doświadczeń.


Kierujemy się zasadą praktycznych rozwiązań i tym, by uczniowie czuli się u nas komfortowo. 


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji