Aktualności

Menu

26

10.2015

SUKCESY ZUZI BACHMIŃSKIEJ

 

Zuzia Bachmińska uczennica klasy II alfa zdobyła I MIEJSCE na GRAND PRIZE VIRTUOSO COMPETITION / Paris i 18.XII.2015 r. zagra debiut w PARIS NATIONAL OPERA BASTILLE. To kolejny wielki sukces naszej wybitnej uczennicy.
Zuzia otrzymała także po raz szósty stypendium Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Zenona Brzewskiego. W 2016 r. weźmie udział w STRINGTIME / Niemcy. Nasza artystka zdobyła II NAGRODĘ oraz SPECIAL AWARD na EMUSE ONLINE MUSIC COMPETITION / Ateny , sierpień 2015, III NAGRODĘ na VIENA GRAND PRIZE VIRTUOSO COMPETITION / Austria. O Zuzi pojawił się artykuł w Gazecie Łańcuckiej. Nasza utalentowana gimnazjalistka, po raz kolejny, została przyjęta do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2015/2016. Serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów.

 


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji