Aktualności

Menu

04

11.2015

ZAJĘCIA W WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

5 listopada o godz. 9:20 uczniowie klas I, w ramach lekcji, wychodzą na warsztaty do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. 

Lekcja etnograficzna podczas której uczniowie spoglądać będą na Małopolskę jako historyczną krainę zamieszkiwaną przez różne grupy etnograficzne, etniczne i mniejszości

 Na lekcji etnograficznej  gimnazjaliści spoglądać będą na Małopolskę jako historyczną krainę zamieszkiwaną przez różne grupy etnograficzne, etniczne i mniejszości narodowe. W Bibliotece Sztuki uczestnicy zajęć szukać będą wydawnictw ilustrujących ich kulturę, sztukę i poezję, informacji o wybitnych artystach i badaczach. Poznawać będą przyjęte na gruncie etnografii pojęcia grupa etnograficzna, grupa etniczna, mniejszość narodowa, region etniczny i etnograficzny, itp.

 

Przed i po wyjściu zajęcia odbywają się według planu.

narodowe. W Bibliotece Sztuki uczestnicy zajęć szukać będą wydawnictw ilustrujących ich kulturę, sztukę i poezję, informacji o wybitnych artystach i badaczach. Poznawać będą przyjęte na gruncie etnografii pojęcia grupa etnograficzna, grupa etniczna, mniejszość narodowa, region etniczny i etnograficzny, itp.
Terminy: do

 


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji