Aktualności

Menu

20

05.2016

OGÓLNOPOLSKI TEST INFORMATYCZNY

Drodzy Uczniowie Gimnazjum,

serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Teście Informatycznym.

Ogólnopolski Test Informatyczny (OTI) to inicjatywa zorganizowana specjalnie na 35-lecie PTI. W tym roku, w miejsce popularnego konkursu T.I.K?-TAK! zaproponowano zmierzenie się ze swoją wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami, z zakresu technologii informacyjnej oraz informatyki. Każdy chętny będzie mógł wykonać test, wybierając jeden z trzech poziomów zaawansowania:

- podstawowy (e-Obywatel)

- rozszerzony

- zaawansowany

W trakcie testu wylosowanych zostanie 50 pytań, na które odpowiadać można w czasie nie dłuższym niż 7 minut. Test dostępny będzie w systemie on-line, do którego odnośnik umieszczony został na stronie głównej OTI. Rezultatem wykonania testu będzie informacja o osiągniętym wyniku oraz dyplom generowany w formie pliku *.pdf. Wyniki osób, które wyrażą na to zgodę, uwzględnione będą w publicznych rankingach publikowanych na stronie Testu.

http://tik-tak.eecdl.pl/

https://www.facebook.com/tiktakkonkurs/?fref=nf

Zaproszenie jest aktualne do 22 maja 2016 i będzie częścią obchodów Dnia Informatyki, który planujemy w naszej szkole w dniu 8 czerwca.

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Nauczycieli Matematyki i Informatyki


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji