Aktualności

Menu

07

10.2013

WYJAZD DO ZAKRZOWA

W dniach 9-11 października nasi uczniowie wyjeżdżają do Zakrzowa na "zieloną szkołę". Ziórka o godz. 9:00 na Placu Matejki. Prosimy o zabranie : obuwia do spacerów z twardą podeszwą, odieży przeciwdeszczowej, ciepłej kurki, nakrycia głowy, 5 zł na wstęp do muzeum, kieszonkowego (według uznania Rodziców). Powrót 11 października ok. godz. 14:00 na Plac Matejki. Prosimy Rodziców o odebranie dzieci, lub piemną zgodę na samodzielny powrót.

Gimnazjalisci mogą zabrać na wycieczkę telefony komórkowe, mp4na własną odpowiedzialność. Prosimy o nie zabieranie tabletów. Uczniowie za okres pobytu na "zielonej szkole" otrzymają cząstkową ocenę z zachowania. Wycieczka ma charakter integracyjny, jak najwięcej będziemy korzystali z bazy sportowej ośrodka. Dodatkowo planujemy zwiedzanie muzeum w Stryszowie, zwiedzanie Lanckorony, wycieczkę na górę Chełm.

Adres ośrodka: Zakrzów 76, 34-145 Stronie.

tel. 33 879-75-69, 33 873-92-15, www.zakrzow.caritas.pl


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji