Aktualności

Menu

03

12.2013

MIKOŁAJOWA AKCJA CHARYTATYWNA

5 XII w ramach akcji charytatywnej, delegacje Mikołajów z Prywatnego Gimnazjum nr 7 i firmy AMBAR przekażą  dary w postaci najlepszych wód mineralnych ofiarowanych przez producentów do kilku placówek opiekuńczo-wychowawczych, w tym do:  Warsztatów Terapii Artystycznej Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko” w Radwanowicach, Fundacji  Brata Alberta w Radwanowicach,  Ośrodka Wychowawczego Sióstr Służebniczek NMP w Krakowie przy ul. Lenartowicza 4, Domu Małego Dziecka na Alei Pod Kopcem 10A.

Mamy nadzieję, że odwiedzenie przez naszych uczniów tych Ośrodków będzie doskonałą lekcją kształtowania właściwych postaw. Chcielibyśmy  u młodzieży  te niezwykle cenne zachowania, utrwalać,  by  od młodych lat uczyć  wrażliwości.

Klasa I w czwartek 5 XII pojedzie do Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko". Zbiórka w szkole godz. 8.15. Autobus 278 z Bronowic Małych o godz. 9.13, w Radwanowicach 9.59. Powrót 12.16 z Radwanowic, 13.00 w Bronowicach, powrót do szkoły ok godz.13.30 Po powrocie do szkoły uczniowie będą przygotowywać "szlachetną paczkę" dla wybranej rodziny. Koszt biletu grupowego do Radwanowic 2.90, w obie strony + 2 bilety na MPK. Klasa II w czwartek 5 XII pojedzie do Fundacji Brata Alberta w Radwanowicach. Zbiórka w szkole godz. 8.15. Autobus 278 z Bronowic Małych o godz. 9.13, w Radwanowicach 9.59. Powrót 12.16 z Radwanowic, 13.00 w Bronowicach, powrót do szkoły ok godz.13.30 Po powrocie do szkoły uczniowie wracają na zajęcia. Koszt biletu grupowego do Radwanowic 2.90, w obie strony + 2 bilety na MPK.

 


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji