Aktualności

Menu

25

03.2014

ŚLĘCZKA MOTORSPORT PO VIII MEMORIALE JANUSZA KULIGA I MARIANA BUBLEWICZA

Wielicka załoga Rafał i Grzegorz Ślęczka startująca w barwach gospodarza imprezy Miasta i Gminy Wieliczka oraz reprezentując "SOLNE MIASTO" Sp. z o.o., wzięła udział w VIII Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbył się 22-23 marca br., na ulicach Wieliczki. Załoga startowała Hondą Civic VTi zajmując 3 miejsce w klasie 1 podczas sobotniego PROLOGU oraz 5 miejsce podczas niedzielnego SUPER OSu.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: Rajdowy weekend pozytywnych emocji, tak można jednym słowem określić to co się działo podczas tego rocznego VIII Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Bardzo serdecznie dziękujemy naszemu miastu, że po raz kolejny możemy wziąć udział w tak szlachetnej imprezie, a zwłaszcza, że odbywa się on na naszym domowym podwórku. Cieszymy się bardzo, że poprzez nasz start możemy oddać hołd mistrzom kierownicy Januszowi i Marianowi, którzy już niestety odeszli od nas, aby pamięć o nich była nieustanna.

Jechało nam się bardzo dobrze, zajmując 3 miejsce w klasie 1 i 16 miejsce w klasyfikacji generalnej podczas sobotniego PROLOGU. W niedzielę podczas SUPER OSu po pierwszej próbie zajmowaliśmy 3 miejsce w klasie, ale niestety deszcz pokrzyżował nam plany, zrobiło się ślisko i w drugiej odsłonie popełniliśmy kilka błędów i niestety uplasowaliśmy się na 5 miejscu w klasie 1 i 25 miejscu w klasyfikacji generalnej, ale wynik w takiej imprezie schodzi na drugi plan.

Podczas trwania imprezy zbieraliśmy pieniążki do puszek dla Marka, który jest chory na ogólny zanik mięśni. Odbył się również przejazd pokazowy, w którym to w naszej Hondzie na miejscu pilota gościliśmy Krzysztofa, mieszkańca Wieliczki, który w prezencie od swojego brata Wojtka-zwycięzcy licytacji, mógł przejechać trasą niedzielnego SUPER OSu. Dziękujemy im za to, że wygrywając aukcje w internecie za 915 zł przekazali do puszki dużo większą kwotę 2200 zł podczas oficjalnego zakończenia VIII Memoriału.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Janka Chmielewskiego, który przekazał Markowi swój puchar za zajęcie 2 miejsce w klasie 2 z niedzielnego SUPER OSu.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę charytatywną. Pieniążki są zliczane i już niebawem podamy całą sumę, którą udało się zebrać podczas rajdowego weekendu w Wieliczce.

Wielkie dzięki, że byliście z nami :)

Start w VII Memoriale jest możliwy dzięki naszym partnerom: Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, Firma Ogólnobudowlana RAF-BUD Rafał Horecki, RAKO oraz Paweł Hajduk wypożyczalnia camperów małopolska.


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji