Aktualności

Menu

05

06.2014

II MIEJSCE PANA ŚLĘCZKI W PUCHARZE POLSKI

Karkonosze szczęśliwe dla Wieliczan - ŚLĘCZKA Motorsport po 29. Rajdzie Karkonoskim.

W dniach 30-31 maja 2014 roku , odbyła się 3. runda Rajdowego Pucharu Polski - 29. Rajd Karkonoski z siedzibą w Jeleniej Górze zorganizowany przez Automobilklub Karkonoski. Rajd rozpoczął się w piątek nocnym prologiem, odcinkiem specjalnym nr 1 ZABOBRZE, bardzo widowiskowym dla widzów a zakończył się w sobotę. Zawodnicy w sumie mieli do pokonania 7 odcinków specjalnych, bardzo wymagających dla zawodników oraz ich sprzętu. Uroczysta ceremonia mety odbyła się na jeleniogórskim Placu Piastowskim.

Wielicka załoga Rafał i Grzegorz Ślęczka reprezentująca Miasto i Gminę Wieliczka oraz Solne Miasto Sp. z o.o., pokonująca rajdowe odcinki specjalne rajdową Hondą Civic VTi, wywalczyła 2 miejsce w klasie HRPP+20 w Rajdowym Pucharze Polski. Rafał i Grzegorz po trzech rozegranych rundach RPP, zajmują 1 miejsce w klasie HRPP+20 z 7 punktami.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: Wielkie brawa dla organizatorów za super rajd. Organizacja na dużym poziomie oraz OSy, które należą chyba do najtrudniejszych w Polsce. Bardzo się cieszymy że dotarliśmy cało do mety, a co za tym idzie to wynik jaki osiągnęliśmy, podczas tak trudnego rajdu. 2 miejsce w klasie HRPP+20 bardzo cieszy i daje jeszcze większą mobilizację w kolejnych rajdach. Chcieliśmy podziękować serdecznie naszym partnerom, sponsorom, naszemu serwisowi, który spisał się po raz kolejny na szóstkę z plusem oraz wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki podczas weekendu rajdowego.

Start w 29. Rajdzie Karkonoskim był możliwy dzięki naszym sponsorom i partnerom:

Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, RAKO, WieliczkaCity.pl oraz zmienolej.pl


copyright by Prywatne Gimnazjum nr 7 w Krakowie

projekt i wykonanie Ogicom


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji